Testy predyspozycji

Sprawdź, do czego masz predyspozycje…


Testy predyspozycji zawodowych wzbogacają informacje o sobie samym, ale jego wynik należy traktować jako ogólny opis predyspozycji, a nie jednoznaczną diagnozę. Jeśli po wypełnieniu kilku kwestionariuszy nadal masz wątpliwości dotyczące swojej przyszłości zawodowej – umów się na indywidualną konsultacje u szkolnego doradcy zawodowego.

1. Test kariery:  https://dreamfoundation.eu/career-test/page1 (źródło: Dream! Foundation)

2. Test temperamentu: http://www.traugutt.net/lo/temperament/kwestionariusz.php (źródło: www.traugut.net)

3. Kwestionariusz zainteresowań zawodowych: http://www.psychologia.net.pl/testy.php?test=zawod (źródło: Psychologia.net.pl)

Szukaj...

Warto przeczytać


  • Jadwiga Gieniusz poleca...

    Cornelia Funke: „Atramentowy Świat”

    Seria ta składa się z trzech części: Serca, Krwi i Śmierci. Wszystkie tomy opowiadają o mocy i magii książki. Bohaterowie – Mo i jego córka Meggi mają dość niezwykły i rzadki dar – potrafią wyczytać z powieści postacie które trafiają do realnego świata. Matka Meggi – Resa zniknęła w momencie, gdy Mo wyczytał połykacza ognia - Smolipalucha. Cała książka opowiada o niebezpiecznych, ale też niesamowitych przygodach ojca i córki. Zostają porwani. Nieraz grozi im śmierć. Lecz na koniec spotykają ich też dobre rzeczy; Meggi odzyskała matkę, zdobyła miłość arabskiego chłopca (z powieści tysiąca i jednej nocy) i uratowała świat razem z Mo. Niezwykła historia łącząca w sobie wiele stylów powieści. Znajdziemy w niej kryminał, przygodę, fantastykę i romantyzm. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

  • zobacz inne książki»

Czy wiesz że...

  • Gliniana tabliczka z odciśniętym na niej pismem klinowym to jedna z najdawniejszych form książki. W ten sposób utrwalano i przekazywano myśli ludzkie już co najmniej 3 tys. lat p.n.e. w Mezapotamii.